Pożyczka prywatna pod weksel

Pożyczka prywatna pod weksel to szybka gotówka na niespodziewane wydatki. Zdarza się, że pieniądze potrzebne są nagle – bardzo szybko i bez zbędnych formalności, które mogłyby wydłużyć czas oczekiwania na niezbędną sumę. Czasem zaskoczy nas jakaś niespodziewana sytuacja – na przykład choroba i konieczność sfinansowania leczenia – i pieniędzy potrzebujemy dosłownie od zaraz. Wiele osób posiada już w bankach kredyty – stwarza to problem przy chęci zaciągnięcia kolejnego zobowiązania. Czasem bank uznaje, że nie posiadamy zdolności kredytowej. Bywa też, że figurujemy w rejestrze dłużników i o wszelkich pożyczkach możemy zapomnieć. Podobnie nie mamy szans na kredyt, gdy nasze dochody nie są wysokie, albo pracujemy jedynie dorywczo. Co wówczas? Nie każdy wszak ma możliwość pożyczenia sporej sumy od rodziny! Rozwiązaniem może być pożyczka prywatna pod weksel. Co to takiego?

Czym jest weksel?

Weksel to papier wartościowy, który w zależności od celu przeznaczenia może spełniać różne funkcje – kredytową, obiegową, refinansową oraz gwarancyjną i płatniczą. Owym papierem wartościowym można skutecznie regulować swoje zobowiązania.
Na wekslu zapisana jest bowiem określona kwota, wraz z datą jej spłaty. To kwota, którą jedna osoba (zwana fachowo remitentem) pożyczyła drugiej (trasat). Wręczając jej pieniądze, jednocześnie wzięła dla siebie weksel – stanowi on zabezpieczenie pożyczki i jest ważny aż do dnia jej spłaty, gdy owa pożyczka musi zostać uregulowana. Do tego czasu wekslem można dowolnie obracać i przekazywać go innym osobom, przez co zmienia się osoba, której należy się spłata długu.
Weksel musi zostać sporządzony na piśmie i ręcznie podpisany przez osobę (osoby), które zaciągają dług i zobowiązują się do jego spłaty.

Pożyczki prywatne pod weksel

Prywatni inwestorzy są często zainteresowani udzielaniem tego typu pożyczek. Dla kredytobiorcy jest to idealne rozwiązanie, ponieważ jest w stanie uzyskać potrzebną sumę w zasadzie od ręki, a dogranie ostatecznego terminu spłaty – z uwagi na fakt, że pożyczka jest prywatna – zależy już od umiejętności negocjacyjnych obu stron.
Oczywiście, należy wystrzegać się oszustów i sprawdzić dokładnie osobę u której pragniemy zaciągnąć dług. Kredytobiorca odnosi jednak sporo korzyści, bowiem może uzyskać nawet do 100 tysięcy złotych, przy tym bez weryfikacji BIK, BIG, czy KRD. Pożyczkę może zaciągnąć nawet ktoś, czyje finanse/nieruchomości zajmuje komornik – to idealna szansa na jego spłatę i późniejsze rozliczanie się z prywatnym inwestorem.

W ten sposób zyskujemy czas, otrzymujemy potrzebne pieniądze, a umowa pożyczki, która jest zawierana przy podpisywaniu weksla, chroni obie strony – zarówno pożyczkodawcę, jak i pożyczkobiorcę.

50 thoughts on “Pożyczka prywatna pod weksel

 1. zainteresowana jestem pożyczka pod weksel. generalnie potrzebuję na spłate swoich zobowiązań 140 tys. miesięcznie mogę płacić 800 do 900 zł. nie wiem czy jest taka możliwość. pętla kredytowa i nie mogę sama z niej wyjść mimo,że chcę. proszę o kontakt.

 2. Witam od 1,5 roku prowadze działalnośc gospodarczą.W ubiegłym roku przez trzy miesiące po wypadku samochodowym nie mogłem pracowac co spowodowało ze narosło mi sporo zaległości z których mimo ze firma znów działa dobrze trudno teraz wyjsc.Potrzebuje około 50 tys zł zeby wyjsc na prostą i spokojnie działac dalej.

 3. potrzebuje pozyczki prywatnej na splate zobowiazan i inwestycje w kwocie 35-45tys prowadz wlasna dzialalnosc dobrze mi idzie ale pozostaly stare zoobowiazania i nowe wyzwania prosze o kontakt zainteresowanych inwestorow

 4. Mam komornika i zła historie kredytowa i brak zdolności kredytowej. Praqne pożyczki qotowki wejście pod Weksel Na kw. 65.000tys.abym mógł spłacić bank i pożyczki poza bankowe. I mieć jedna ratę w wysokości od 500-600zl miesięcznie na okres od 20-25lat.Mam stała prace. Blaqam o pomoc

 5. Witam. Wpadłam w pętlę kredytową, chciałabym jedną pożyczką spłacić swoje zobowiązania i posiadać jedną ratę. Niestety w banku nie mam możliwości uzyskania pożyczki. Proszę opomoc

 6. Witam
  Bardzo proszę o pilny kontakt w sprawie pożyczki prywatnej pod weksel na kwotę 10.000 na okres 4 miesięcy.
  Sprawa bardzo pilna
  Pozdrawiam

 7. Witam,

  Chciałabym pożyczyć kwotę ok. 30 000. Ne wiem, czy jest taka możliwość…? Proszę o informacje, jaka kwota jest dostępna, na jakich warunkach.

  1. Witam jestem zainteresowana pożyczkę prywatną w kwocie 40 tyś złotych raty mogła bym wpłacać w wysokości 800 zł miesięcznie. Nie wiem czy to możliwie ale wpadłam w pętle kredytowe i nie mogę sobie poradzić z kredytami . Potrzbuję jednego który mogła bym spłacać .

 8. Witam, potrzebuję 80.000 zł na wykup wlasnego domu od prywatnego inwestora. Mogę płacić 1.500 zl. miesięcznie. Proszę o informację czy jest możliwość uzyskania takiej kwoty pod weksel. Pozdrawiam.

 9. Witam.
  Potrzebuję pożyczki pod weksel w kwocie 40 000 na spłatę chwilówek, niestety wpadłam w pętlę zadłużenia w tych firmach a ich koszty miesięcznie są ogromne. Chciałabym spłacić to wszystko i płacić jedną ratę i w końcu spać spokojnie. Jeśli jest możliwość uzyskania u Państwa takiej pożyczki proszę o kontakt.

 10. witam,
  potrzebuje pilnie 60 000,
  mam zaległości w bik i jeden wpis w krd za niedługo mi wpadnie komornik jak nic nie wymyśle
  zadłużnie wzięło się z pętli chwilówek
  chciałbym na jak najdłuższy okres czasu żeby rata mnie nie zabiła
  ogólnie zarabiam około 3000 miesięcznie

 11. Poszukuje pożyczki pod weksel 10 tys złotych lub pożyczki pd zastaw nieruchomości ok 60 tys złotych, wszystko jest uzależnione od kolejnych działań, okres czasu ok 12 miesięcy.

 12. Witam. Prowadzę z żoną prywatną działalność od 20 lat. Wpadliśmy w kłopoty przez swoich wierzycieli. Chciałbym pożyczyć ok. 60 tys na spłatę bierzących wierzytelności na 12-18 miesięcy. Najlepiej gdyby zabezpieczeniem był weksel. Ewentualnie jako zabezpieczenie moge zastawić działki o powierzchni: 0,3888 ha, 0,1340 ha

 13. Witam, potrzebna pożyczka 200 000zł na 9-10 lat, sytuacja jest trudna gdyż płacę około 6000 złotych miesięcznie samych rat, a trzeba jeszcze żyć itp. nie daje sobie z tym rady, prowadzę działalność i obroty w wysokości 4000-5000 Euro miesięcznie,

 14. Witam
  Bardzo proszę o pilny kontakt w sprawie pożyczki prywatnej pod weksel na kwotę 130.000 na okres 120 miesięcy.
  Sprawa bardzo pilna
  Pozdrawiam

 15. Potrzebuje pilnie pożyczyć około 50000zl na dłuższy okres mogę spłacać po 800zl raty proszę o szybką odpowiedź. Jeżeli to za dużo to proszę o konkretną ofertę

 16. Witam
  Potrzebuję pożyczki prywatnej na rozkręcenie interesu . Kwota jaka mnie interesuje to 20 tys zł .
  Nie mam udokumentowanych dochodów , a umowy zawieram kolejno w każdym kolejnym miesiącu .

  Miesięcznie zobowiąże się do spłaty do max 1200zł /Pozdrawiam GreG

 17. Witam wpadłam w spirale chwilówek i chciałabym je spłacić. Pracuję na czarno mogę spłacać 500 zł miesięcznie potrzebuję 30000.

 18. Witam.
  Poszukuję pożyczki konsolidacyjnej na kwotę 250 tysięcy zł na maksymalny okres kredytowania, wpadłem w spiralę kredytową i jest to jedno z rozwiazań wyjscia z takiej spirali.

 19. Witam . Pisze w związku z ogłoszeniem . Chcę podjąć współpracę na kwotę 25tys . Kwota ta zostanie przeznaczona na spłatę pozostałych zobowiązań oraz “start” w nowym mieszkaniu . Dogodny okres spłaty dla mnie to 5-6 lat . Mieszkam w w Wielkopolsce wiec preferowane miejsce spotkania to Poznań . Pracuje jako barman w hotelu , udokumentowany dochód to 1350 zł w oparciu umowy o prace , aczkolwiek miesięcznie zarabiam 2000zl oraz w pracy dodatkowej w salonie prasowym w oparciu o umowę zlecenie 500zl miesięcznie . Wiec co do wysokości raty oraz warunków myśle ,ze napewno sie porozumiemy . Banki z moim dochodem nie są przychylne dać mi kredytu ,na którym mi bardzo zależy wiec zależy mi na podjęciu współpracy . Pozdrawiam

 20. Witam.Potrzebuję, 4000- 5000 PLN na 36 miesięcy na operację i rehabilitację mamy, mam stały udokumentowany dochód,proszę o pomoc to pilne.Interesuje mnie pożyczka na weksel.

 21. Witam!!!
  Poszukuje pożyczki 15000 od prywatnego inwestora posiadam dochód 4800 na ręke mc z tytułu umowy o prace na czas nieokreślony

 22. Witam ,potrzebuje kwoty do 10 tyś złoty , pod weksel albo prywatnej , jestem studentem zaocznym i osobą pracującą , jak najszybciej chciałbym ją uzyskać jak najszybciej , proszę o poważny kontakt

 23. Witam.
  Potrzebuję ok. 10000 by wyjść z zadłużenia. wpadłem w pętlę kredytową. jestem zainteresowany pożyczka pod weksel. proszę o kontakt.
  Pozdrawiam

 24. Witam
  Bardzo proszę o pilny kontakt w sprawie pożyczki prywatnej pod weksel na kwotę 15.000 tysięcy złotych
  Sprawa bardzo pilna
  Pozdrawiam

 25. Witam,

  Chciałbym pożyczyć kwotę 35000 prywatnie. Zabezpieczeniem, na które w tej chwili jestem w stanie podpisać to weksel. Będę w stanie spłacać 700zł miesięcznie. Pozostałą część po wykonaniu swojego planu spłaciłbym po około 6 miesiącach przy czym chciałbym zaoszczędzić na pozostałych odsetkach. Proszę o informacje czy istnieje taka możliwość

 26. zainteresowana jestem pożyczka pod weksel. generalnie potrzebuję na spłate swoich zobowiązań 100 tys. miesięcznie mogę płacić 800 do 900 zł. nie wiem czy jest taka możliwość. pętla kredytowa i nie mogę sama z niej wyjść mimo,że chcę. proszę o kontakt.

 27. Witam,potrzebuję pożyczyć pod weksel 20 000, na okres 5 lat.Mam rentę na czas nieokreślony, oprócz tego dorabiam sobie na umowę zlecenie.Czy mogę liczyć na taką poźyczkę?.Bardzo proszę o odpowiedź. Pozdrawiam B.

 28. witam, potrzebuję pożyczki 10 tys. zł , mogę spłacać miesięcznie 500 zł, sprawa pilna, pożyczka pod weksel, proszę o kontakt e-mail

 29. Witam;
  Chciałabym pożyczyć kwote ok.30000 tysięcy.Pracuje na umowe na czas nieokreślony.Jestem w stasnie spłCAĆ MIESIĘCZNE RATY PO 600 złoty.Proszę o informacje.

 30. Witam. Bardzo proszę o kontakt w sprawie pożyczki prywatnej pod weksel na kwotę 8 tyś.
  Sprawa bardzo pilna
  Pozdrawiam

 31. Bardzo proszę o udzielenie pożyczki prywatnie pilnie na teraz kwotę 20000 zł na 48 rat miesięcznych. Będę wdzięczna i wynagrodzę z dużym procentem zwrotu pożyczki. Szukam prywatnych inwestorów którzy uczciwie pożyczą mi pożyczkę na zasadzie zaufania pod weksel, umowa cywilnoprawna, bez zastawu i nieruchomości i bez wstępnych opłat i zaliczek. Mam stałą emeryturę, umowę o pracę oraz zasiłek pielęgnacyjny, a także inne nieudokumentowane dochody. Inne warunki do uzgodnienia. Bardzo proszę o pilną i ekspresową odpowiedz
  Pozdrawiam
  Alicja

 32. Potrzebuję prywatnej pożyczki na spłatę zobowiązań i zakup mieszkania, które może być też formą zabezpieczenia (odpowiedni zapis w umowie). Jakie są szanse?

 33. Witam,jestem właścicielem baru od 3m-cy.Mam zadłużenia.potrzebuję 10tys.na wydatki bieżące i opłaty.Proszę o inf.czy w moim przypadku jest możliwość kredytu prywatnego pod weksel,i jakie warunki.

 34. Jestem zainteresowana pożyczką pod weksel na kwotę 15000zł, posiadam stałe miejsce zameldowania i stałą pracę.

 35. Proszę o pilny kontakt w sprawie pożyczki prywatnej pod weksel na kwotę 5.000 zl. Moge splacac raty po 1000 zl miesięcznie
  Sprawa bardzo pilna

 36. juz nie wiem do kogo sie zwrocic o pomoc potrzebuje 20000 na splate chwilowek chce odbic sie od dna dlatego prosze o pomoc

 37. Witam serdecznie. Jestem zainteresowany pożyczką na weksel w wysokości 5000 zł na okres 1,5 roku. W poprzednich miesiącach byłem bez pracy i się zadłużyłem. Obecnie podpisałem umowę o pracę i chcę stanąć na nogi, do czeo potrzebny jest jednorazowy zastrzyk gotówki.

 38. Witam
  Chciałabym pożyczyć 180000 zl na 10-15 lat, mogę płacić ratę 1600 miesięcznie. mam stałą prace plus na zlecenie.

 39. Witam, potrzebuję 20000 zl na spłatę ZUS i US. Prowadzę dzialalnosc gospodarczą, jednak w trakcie ciazy moje obowiazki przejął partner- przy czym zadluzyl i okradl mnie. Pozyczka pod weksel na max.36 rat. Firma dziala od 2015.

 40. witam.
  Potrzebuje pożyczki w kwocie 8000zł na okres 9 miesięcy posiadam stałe żródłondochodu na umowe o prace na czas nieokreślony. Bardzo prosze o informacje

 41. Chcę pożyczyć pod weksel kwotę 35 000 zł na okres 4 miesięcy jestem wstanie oddać 40 % więcej …pilne proszę o kontakt

 42. Witam w trybie pilnym poszukuje pożyczki kredytu, proszę o kontakt uczciwego inwestora, mój numer telefonu 510428345

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *